NOVÁ ETAPA

3. června 2016 v 21:28 | Isobel |  journaltřetího června
Dnům se zastavil krevní průtok - navzdory sluníčka svítícího přes rolety a dotýkajícího se mé tváře, rána zůstávají bezduchá. Nedokážu se schovávat v posteli, dokud zvony neodbíjejí dvanáct; nemohu snést chladný a nehybný dotek slunečních paprsků. Myslela jsem si, že tuto jednotvárnost nemohu změnit hned, jak mi je libo.

Mýlila jsem se.


Už měsíce jsem se nevěnovala umění - žádnému psaní či malování - pouze kvůli zaneprázdněnosti se školou. Tím pádem jsem začala postrádat ono potěšení, jenž mi má "záliba" poskytuje. Dala jsem přednost škole a odložila umění na velké prázdniny, jenže toto rozhodnutí po nějaké době přestalo správně fungovat. Mé nálady byly horší, stala jsem se nešťastná a více času jsem strávila ztracená ve své hlavě. Přestože jsem se nemodlila a nevyhledala pomoc ve svém náboženství, i tak mi byla podaná ruka a to tím, že jsem uviděla na Tumblr tento citát:
Ty pouhá slova mi opravdu dodala sebevědomí a různé nápady, jakpak mou situaci změnit. Zprva mě napadly elementy do příbězích a k tomu se spojila myšlenka, že bych si vytvořila blog a psala. Pocítila jsem nesmírnou spokojenost při pomyšlení, že budu dělat něco, co miluji, že budu tvořit, a tak jsem přidala do mého denního režímu blogování. Nyní nemohu být šťastnější.

Velmi se těším na výsledek tohoto blogu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | Web | 4. června 2016 v 13:25 | Reagovat

V neuvěření se rozhlížím kolem sebe a přemítám, jestli jsem se neocitla v nějaké neznámé krajině podobně jako Alenka v říši divů... Přesně tohle mne totiž napadlo, když se mi načetla Tvá stránka. Líbí se mi Tvá slova na úvod i tento článek, který objasnil, proč jsi se do takového projektu pustila. Nesmím opomenout Tě uvítat do světa blogu, který je plný zajímavývh zážitků a zkušeností.
Přeji, aby se ti dařilo. Máš to tu moc hezké a naplněné tajuplnem, což jistě každého návštěvníka přiměje k tomu, aby se tu znovu zastavil.

A teď k té poslední věci, kterou mám na srdci... jde o odpověď na Tvou otázku, kterou jsi mi zanechala na blogu v komentáři. Ráda si Tě přidám do oblíbených. :-)

2 Adine Adine | E-mail | Web | 23. června 2016 v 15:10 | Reagovat

Skvělý důvod k psaní blogu. Já si ho prvně založila kvůli povídce a básni. Vydržel mi chvíli, ale jak vidíš, nyní mám asi pátý a nový, s kterým jsem spokojena. Velmi se těším na další články. Tvůj styl psaní je prostě skvělý (doufám, že někdy vydáš knihu!)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama